איזה עיסויים מתאימים לעשות בזוג?

אם ביקרתם לאחרונה בספא, סביר שנחשפתם לכל מיני סוגים שונים של עיסויים, המוצעים ליחיד וגם לזוג. יש משהו מיוחד מאד בלחוות ביחד, עם בן או עם בת הזוג, את העיסוי ולראות גם את כל ההנאה שהוא או היא חווה. ישנם לא מעט עיסויים המתאימים לזוגות, עיסויים שאותם עושים מעסים מנוסים. חלק מהם הם כלליים יותר וחלק נקודתיים, עם התמקדות באזור מסוים בגוף. כך או כך, הם תורמים רבות לאותו אדם, לתחושה האישית שלו וגם לבריאותו, וכמובן עושים הרבה טוב לזוגיות ולקשר בשל החוויה המשותפת, שממנה נהנים השניים יחדיו. 

ליהנות מיתרונות רבים

בכל ספא זוגי כיום תמצאו מגוון רחב מאד של עיסויים, המתאימים לזוגות וגם ליחידים. לעיתים אפשר להזמין אותם בנפרד ולעיתים הם מוצעים במסגרת חבילה כוללת. עיסוי לנשים בהריון הוא עיסוי לאישה בלבד, אך בן הזוג שלה יכול ללוות אותה לעיסוי ולשהות לצידה בזמן שהיא מטופלת. גם עיסוי רפואי הוא עיסוי שנועד לתת מענה לבעיה רפואית כלשהי ולכן ייחשב כפחות חווייתי ופחות זוגי. יחד עם זאת, אם מזמינים מקום, למשל, בכל ספא בהרצליה יכול בן הזוג ליהנות מעיסוי שכזה ואילו השני מעיסוי אחר, מפנק בהרבה.

ברשימת העיסויים המתאימים לעשות בזוג אפשר למצוא עיסוי קונכיות חמות וגם עיסוי רקמות עמוק הידוע כמפנק ונעים במיוחד. ספא זוגי שמציע עיסויים כאלה לזוגות מעמיד לרשותם גם אפשרויות נוספות כחלק מיום שלם שכולו כייף והנאה זה מזו. אפשר לנצל את ההזדמנות ולצאת לארוחת צהריים או בראנץ' ולקנח את היום בסרט טוב או בהצגה. העיסוי הזוגי, מעצם היותו עיסוי שחווים יחדיו בני הזוג בו זמנית, מעמיק מאד את האינטימיות. הוא מלמד את בני הזוג אודות האחר, מה נעים לו יותר ומה פחות ונמצא אתו ברגע מיוחד. זהו רגע של כייף, של הנאה ושל זרימה טובה, רגע שבו שני בני הזוג שוכחים מכל טרדות היום יום ומשתחררים לחלוטין. המועקות, הריבים, הקשיים והאתגרים שצצים ועולים בזוגיות כבר לא שם, כי אם אך ורק רגע אחד נעים.

היכן כדאי לעשות את זה

מכיוון שיש סוגים שונים של עיסויים המתאימים לעשות בזוג וגם מקומות רבים לעשות אותם, רגע לפני שפונים ישירות אל ספא זוגי, כדאי מאד לבדוק מהן האפשרויות השונות וגם מי הם המטפלים. יש לוודא שהמטפלים בספא הינם בעלי הכשרה רלוונטית וכי המקום נקי, בטוח וגם נעים. להשלמת החוויה כדאי לבדוק מה עוד הוא מציע במסגרת הביקור בו, למשל חבילת עיסוי זוגי מפנק, הכוללת גם שתייה חמה וקרה, מקלחת לאחר הטיפול וטבילה מפנקת באמבט. כל אלה יהפכו יום זוגי למושלם שיכול להתאים למתנה לכבוד יום הנישואין או יום ההולדת שלו או שלה. 

 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן