הwow –  של האירוע…

כשאנחנו באים לתכנן אירוע, אנחנו לא תמיד באמת יודעים מה ייצור את האווירה ומה יעשה שהאירוע אכן יהיה עוצמתי ובלתי נשכח. יש לנו הרבה מאוד רכיבים שמרכיבים כל אירוע וכדי שאכן נקבל את האפקט הרצוי אנחנו חייבים לדאוג לכל אחד מהם.

זה כולל מיקום מתאים שם נערוך את האירוע, זה כולל תוכנית מתאימה לאירוע וזה גם כולל כיבוד, עיצוב של המקום, שירותי צילום ועוד ועוד. כדי שאכן הכול יהיה מוצלח ומרשים, חשוב לתכנן בצורה מוקפדת מאוד את פרטים הללו כדי להגיע בסופו של דבר לתוצאה הרצויה.

אז לא באמת משנה מהו אופי האירוע ומהי המטרה שלו, הבה ננסה לחשוב מה אכן יעשה את השואו ואת האווירה במקום.

עיצוב האירוע

אם מדובר ב הפקת ימי גיבוש או הפקת אירועים יוקרתיים, כדאי לחשוב על תפאורה מרשימה באולם שזה כולל עיצובי בלונים או סידורי פרחים. שלטים גדולים שיקדמו את פני הבאים בצורה של רולאפים או שמשיות וכן הלאה.

התפאורה היא זו שמשליטה במקום את האווירה החגיגית והמיוחדת שאתם רוצים כאשר כך אתם נהנים מתוצאה מרשימה וממקום שמקבל את פני הבאים שיגיעו למקום שכבר תהיה בו מלכתחילה האווירה הרצויה מבחינתכם. כל זה בלי לעבוד קשה, בלי דיבורים ועוד הרבה לפני שהאירוע יתחיל כולם יהיו כבר באווירה.

התוכנית באירוע

לתוכנית באירוע יש הרבה מאוד מה לומר לגבי הצלחת האירוע. התוכנית היא למעשה הלב של האירוע וזה התוכן שאתם בעצם יוצקים לתוכו.

כאשר אתם באים לבחור את התוכנית לאירוע אתם חייבים לתת את הדעת על כך שזו תהיה תוכנית מותאמת מבחינת הרכב המשתתפים, מבחינת האופי שלהם, אופי האירוע כמו גם הגילאים שלהם. יש אינספור תוכניות שעשויות להשתלב היטב באירוע יוקרה מכל סוג שלא יהיה.

התוכנית יכולה להיות רצינית ומושקעת כמו הרצאה טובה והיא גם יכולה להיות תוכנית קלילה ומשעשעת. אפשר ללכת על עיסוי בספא שממוקם בקרבת מקום לאולם ואפשר גם ללכת על תוכנית קריוקי. הכול יכול להצליח והכל יכול להתאים בסופו של דבר אך רק אם התכנים הנבחרים אכן יהיו בהתאם לכל הפרמטרים שהרחבנו עליהם לעיל.

ברגע שיש תוכנית כזו שסוננה בקפידה ונבחרה באופן מושלם בהתאמה אישית מלאה לאירוע, אתם בהחלט יכולים לצפות לכך שהאורחים שלכם יהיו מרוצים מאוד ויצאו עמוסי חוויות מהאירוע.

כך יוצרים אירוע בלתי נשכח

מי לא רוצה לעשות אירועים שיהפכו להיות בלתי נשכחים? נדמה שאין מי שמסרב לכך. כולנו רוצים שהאירועים שלנו ייזכרו לטובה והטעמים הטובים ימשיכו ללוות את האורחים עוד הרבה זמן אחרי שהאירוע יסתיים. כדי שזה אכן יקרה, חשוב לתכנן את כל שלבי האירוע ואת כל הפריטים המרכיבים אותו שלב אחרי שלב כי זה מה שלמעשה יעשה את האירוע לבלתי נשכח!

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן