ספא לפני החתונה? כך תגיעו רגועים לחופה

יום החתונה צפוי להיות, ללא צל של ספק, אחד המרגשים בחייכם. בהתחשב בכך, לא מפתיעה העובדה שעליית מפלס הלחץ לקראת המאורע נראית כמעט טבעית.

באמצעות כלים שונים להרגעת הגוף והנפש, תוכלו להפחית את הלחצים, להתכונן בצורה טובה יותר לאירוע או אפילו ליהנות יותר מהערב המאושר שלכם.

עיסויים, טיפולים ומה שביניהם

אחת ההמלצות היותר עיקריות ביום החתונה היא להעניק לגוף שלכם – וגם לנפש שלכם – את הפינוק המתאים כמו כפפה ליד לנסיבות המרגשות האלה.

יש כיום שורה ארוכה של עיסויים וטיפולים שיוכלו לחולל בכם פלאים, ביניהם:

· עיסוי בארבע ידיים – עיסוי זה, הנעשה באמצעות שני מטפלים בו זמנית, משפר את זרימת האנרגיה, תורם להמרצת מחזור הדם מעניק תחושות משכרות של שלווה או "ריחוף"

· עיסוי רקמות עמוק – עיסוי הנעשה תוך הפעלת לחצים עדינים ובעזרת תנועות ליטוף. הטיפול מסייע להתמודד עם כאבים, להפיג מתחים ולשפר את התחושה הכללית

· עיסוי זאנשיין – עיסוי המבצעים בכל אחד מחלקי הגוף, תוך שימוש בשמן שקדים.

בין התמורות הרבות של עיסוי זאנשיי ניתן למנות הרגעת הגוף, שיפור קצב חילוף החומרים, הרפיית שרירים והפחתת לחצים ומתחים, במישור הגופני והנפשי כאחד

· עיסוי קונכיות חמות – עיסוי המבוסס על קונכיות מהפיליפינים, שעוברות תהליך חימום ייחודי בעזרת נוזל העמוס בכל טוב (מינרלים, שמנים אתריים ועוד).

בדרך זו אפשר להוציא מהגוף רעלים ומזיקים שונים, להרגיע את שרירי הגוף, לשפר את זרימת הדם, לטהר את כלי הדם ועוד

הרבה יותר מעיסוי

במקומות רבים המציעים טיפולים מהסוג הזה, מושם דגש ניכר על אווירה.

המקומות מעוצבים בצורה שלווה, לעיתים אפילו יוקרתית, כך שאפשר לשכוח לכמה שעות מכל המתחים שבוודאי מאפיינים את השעות או הימים שלפני החתונה.

מה שחשוב לא פחות הוא שבני הזוג מרגישים כמו מלכים מהרגע בו הם נכנסים בשערי מתחם העיסוי. מוזיקה מרגיעה, מקלחות עם תמרוקי אמבטיה משובחים, שתייה חמה וקרה ועוד. יש חבילות המציעות פינוקים נלווים, למשל ארוחת בוקר במסעדה.

אז איך מתחילים?

תכנון יום החתונה הוא אתגר עיקרי. העצה החשובה ביותר שניתן להעניק לכם היא לא לשכוח את עצמכם ואת ההנאה שלכם מהאירוע, עם כל הרצון שהכול יתנהל על הצד הטוב ביותר האפשרי.

בסופו של דבר, מתחתנים (בדרך כלל) רק פעם אחת, ורצוי למצות עד תום את החוויה.

טיפולים ופינוקים דוגמת אלה שתוארו כאן, הם דרך מצוינת לעשות זאת.

חשוב לציין שזה ממש לא משנה היכן אתם מתחתנים.בין אם אתם בוחרים חתונה בטבע, חתונה באולם אירועים או בכל מקום אחר, מומלץ לברר מהן האפשרויות שלכם לפנק את עצמכם לפני או אפילו אחרי האירוע.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מתחם ספא מהשורה הראשונה בתחום, לברר מהן החבילות האפשריות ולבחור בזו המתאימה לכם, במידה הרבה ביותר, ביום שצפוי לספק לכם זיכרון בלתי נשכח.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן