מפת מרידיאנים

מפת מרידיאנים

על דיקור סיני שמעתם? אם כן כנראה שאתם כבר מכירים את המונח מרידיאנים! אם עדיין לא ברור לכם במה מדובר אנחנו בטומוקו ספא בהרצליה פה על מנת להסביר הכל אודות מפת המרידיאנים, ולאחר שתקראו את הכתבה תוכלו גם אתם לדעת כיצד בדיוק משפיע הדיקור הסיני על הגוף שלנו.

מה זה מרידיאנים?

הדיקור הסיני מתבסס על דיקור בנקודות על פני מפת המרידיאנים. המרידיאנים הם צירים של אנרגיה שעוברים בכל חלקי הגוף, ובאמצעות הדיקור במקומות ספציפיים אלו ניתן להזיז את האנרגיה ולכוון אותה למקום בו היא תעזור להיפטר מהכאב או המחלה.

כיצד עובד הדיקור הסיני?

הדיקור הסיני מתבצע באמצעות דקירה בנקודות מסוימות ומוגדרות מראש על פני המרידיאן. לכל אזור בגוף יש את המרידיאנים שלו אותם ניתן למצוא על ידי מפת המרידיאנים. כאשר המחט נוגעת בנקודה המתאימה, אנרגיית הצ׳י מגיעה אל המקום המתאים ובכך עוזרת לגוף לשפר את תהליך ההחלמה שלו ולשכך את הכאב.

באילו מקרים דיקור סיני יכול לעזור?

הדיקור הסיני יכול להיות אפקטיבי במספר גדול של מצבים רפואיים. ראשית, כל סוגי כאבי השרירים הם הטיפולים הנפוצים ביותר בשיטת הדיקור הסיני, ואנשים רבים הצליחו להיפטר מכאבים חזקים בעקבות טיפול זה. דיקור סיני יכול לעזור גם במקרים שלא חשבתם שהוא רלוונטי! מדקרים סינים רבים יכולים לעזור לכם להפחית חרדות באמצעות הדיוק הסיני, לעזור למחזור החודשי לחזור לסדרו, ועוד.

אם אתם סובלים ממצב רפואי כלשהו ומעוניינים לטפל בו בצורה טבעית, כנראה שלרפואה הסינית יש מענה עבורכם.

בחירת מדקר סיני מתאים

בחירת מדקר סיני יכולה להיות די קשה. בשוק קיימים מגוון מדקרים סינים, ולאדם שרק נכנס לתחום קשה להבין על מה חשוב להסתכל. ההמלצה היא ראשית להסיט בניסיון של המדקר הסיני. בדקו כמה זמן הוא נמצא בתחום והאם יש לו המלצות. במידה וקיימות המלצות אינטרנטיות, קראו אותן ונסו להבין האם המדקר מתאים לטיפול בבעיה שאתם סובלים ממנה. עוד דבר שכדאי לבדוק הוא המקום בו המדקר הסיני רכש את ההשכלה שלו. חשוב לבדוק היכן הוא למד דיקור סיני והאם מדובר במקום מסודר ורשמי.

מתי יהיה אפשר להרגיש את השינוי?

כמובן שכולנו רוצים להרגיש שיפור מיידי, אך חשוב לדעת שלא תמיד זה יהיה המקרה. הדיקור הסיני הוא לא ריפוי קסם, וברוב המקרים יקחו מספר טיפולים עד שהמטופל ירגיש את השינוי בגוף שלו. נסו לבוא מוכנים לתהליך ריפוי וברגע שתבינו שאתם צריכים לתת זמן לטיפולים להשפיע, כך תהיו רגועים יותר והטיפול יעבוד בצורה יעילה יותר. נסו להתאזר בכמה שיותר סבלנות, ותראו כי בסוף זה ישתלם לכם! כמו כן, גם היקף הבעיה יכול להשפיע על הזמן בו הטיפול יעבוד. מצבים קשים יותר לרוב ידרשו יותר טיפולים מאשר מצבים הנחשבים פשוטים יחסית.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן