איך לבחור חבילות ספא?

רוצים להתפנק ולנוח? בא לכם מסאז' טוב? מבולבלים מהמבחר הגדול של חבילות הספא?
הכתבה שלנו תעשה לכם סדר. נמליץ לכם לקרוא את הכתבה ולהכיר את הקריטריונים לבחירת חבילת הספא הטובה והמתאימה ביותר עבורכם.

מוכנים? אנחנו מתחילים!
הכתבה בשיתוף עם חברת טיולים בארץ.

קריטריון מס' 1 – חבילת ספא באמצע שבוע או סופ"ש?

במידה ואתם לא פנויים באמצע שבוע ואתם פנויים רק בסופ"ש, קחו בחשבון שרוב המקומות המציעים חבילות ספא, מחיר החבילה יהיה גבוה יותר לעומת אמצע שבוע.

קריטריון מס' 2 – מה כוללת חבילת הספא?

העדיפו לבחור חבילת ספא שכוללת מסאז', שימוש במתקני הספא כמו בריכה, ג'קוזי וסאונה וכמובן שתכלול גם ארוחת בוקר או ארוחת צהריים. כך אתם תהיו מרוצים ותהנו עוד יותר. אגב, במידה ואתם לא אוהבים מסאז', דעו שיש חבילות ספא שכוללות שימוש במתקני הספא וארוחה לבחירתכם. מחירן של החבילות הללו יהיה גם נמוך יותר מחבילות שכוללות מסאז'.

קריטריון מס' 3 – סוג העיסוי

יש כל מיני עיסויים כמו, שיאצו, עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות, עיסוי שוודי ועוד. במידה ואתם מתכננים לבחור חבילת ספא שכוללת עיסוי אבל יש לכם העדפה מסוימת לעיסוי ספציפי, וודאו שהוא אכן נכלל בחבילה. 

קריטריון מס' 4 – תוקף החבילה

במידה ואתם מתכננים לרכוש את חבילת הספא כמתנה לאדם קרוב ויקר לכם, בדקו האם יש תוקף לשובר שרכשתם. כמו כן, מומלץ גם שתציינו את התוקף בפני מקבל המתנה. 

קריטריון מס' 5 – מוצרים נלווים

שימו לב, כאשר רוכשים חבילת ספא, בדרך כלל גם מוצעים מוצרים נוספים שאפשר לרכוש כמו, חלוק, מגבת ולוקר. נמליץ לכם לא לוותר על רכישה של לוקר. כך לא תמצאו את עצמכם מסתובבים כל היום עם החפצים האישיים שלכם. תודות ללוקר, תוכלו לאחסן את החפצים בבטחה. מבחינת חלוק ומגבת, נמליץ לכם להביא מהבית ולא לרכוש במיוחד באתר הספא.

קריטריון מס' 6 – חוות דעת על מרכז הספא

בארץ, יש המון מקומות המציעים חבילות ספא. מומלץ לקרוא את חוות הדעת וכך לדעת אם שווה לרכוש את חבילת הספא שהמקום מציע או לא. חוות דעת ודירוג על המקום, תוכלו למצוא בקלות בכרטיס העסק המופיע בגוגל. כמו כן, מומלץ גם להיעזר בהמלצות שיש ברשתות החברתיות וכמובן גם לשאול מכרים ובני משפחה לגבי מקום מומלץ.

קריטריון מס' 7 – מחיר

חבילת ספא עולה כמה מאות שקלים. אם החבילה היא זוגית, המחיר הוא גבוה יותר. ניתן להוזיל את מחיר החבילה על ידי רכישה של שוברים ממועדונים מוכרים כמו, מועדון ביחד של הסתדרות העובדים, מועדון טוב של עובדי מדינה, מועדון חבר של אנשי קבע וכמו כן אפשר גם לרכוש שוברים מאתרי קופונים כמו גרופון. 

כמה מילים לסיכום…

כעת שאתם מודעים לקריטריונים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת חבילת ספא, אנו בטוחים שתבחרו את חבילת הספא המתאימה ביותר עבורכם ותהנו ממנה במקסימום וגם תחוו את כל הטוב שמרכז הספא מציע.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן