מתנות ליום נישואין להורים

מתנות ליום נישואין להורים

מכירים את זה שמדי שנה שוב מגיע התאריך שבו מנסים להבין כיצד ניתן לשמח את ההורים, ושוב קבוצת הוואטסאפ של האחים עובדת שעות נוספות מתוך מטרה להבין מה השנה קונים?

רבים מאתנו משקיעים מחשבה, מחפשים מתנה שגם אמא וגם אבא ישמחו לקבל, מתנה שלא תתפוס מקום מיותר בארון, ושאם ניתן, תהיה יותר מיוחדת מאשר עציץ, זר פרחים, או חולצות תאומות עם תמונות של הנכדים. מזדהים? מוזמנים לקבל מספר כיוונים מנצחים. 

מתנה עבור הורים שאוהבים את החיים הטובים 

קשה למצוא אנשים שלא אוהבים ספא מפנק, וכאשר הטיפול ניתן באופן זוגי, זוכים לא רק ליהנות לחוד מטיפול מושקע, אלא גם זוכים להוסיף חוויה למאגר הזיכרונות המשותפים.

אז אם ההורים שלכם משתייכים לאותם אנשים שמדי פעם אוהבים להתפנק בטיפולי ספא מיוחדים, טוב לדעת שקיימים מגוון טיפולים מדהימים שניתן לחוות כזוג.

כך למשל ניתן להזמין קופון זוגי עבור עיסוי רקמות, עיסוי שמתמקד באזורים מסוימים ושמסייע לשחרר שרירים. עוד רעיון? ניתן להזמין קופון זוגי עבור עיסוי רקמות, עיסוי מדובר בעיסוי שמשלב אבני בזלת חמות. אלו תומכות במערכת החיסונית, בשחרור מתחים ועוד.

סדנה עבור הורים בעלי ידיים ירוקות 

הרבה פעמים ההורים שמחים לקבל עציץ חדש. עכשיו כשהם נשארו רק שניהם וכל הילדים עזבו את הקן, היו בטוחים שהם מחפשים במי לטפל, כך שלא פעם אלו הצמחים שמקבלים מהם את תשומת הלב ובתמורה מוסיפים הרבה אור, צבע ואנרגיה ברחבי הבית.

עם זאת, במקום לרכוש עוד עציץ מוכן, יש לנו רעיון הרבה יותר שווה. תזמינו את ההורים לסדנת קוקדמה. מדובר בסדנה שמהר מאד הפכה לטרנדית. בסדנה לומדים להכין עציצים מדהימים, עטופים בטחב מהפנט ושניתן להציב בכל מרחב רצוי. 

מתנה עבור הורים שאוהבים לטייל 

אם ההורים שלכם אוהבים לטייל ונשארה בהם טיפת רומנטיות, היו בטוחים שהם רק צרכים סיבה לצאת לחיק הטבע. כיצד אתם הילדים נכנסים למשוואה? ראשית היו בטוחים שהם ממש יעריכו אם תזמינו אותם לטיול משפחתי, אליו יגיעו כולם, כל הילדים והנכדים, כאשר כל אחד אחראי להביא מאכל לטובת פיקניק משותף. 

לא מסתדר לארגן טיול משפחתי? העניקו להורים סלסילת פיקניק שווה. ניתן לרכוש לבד סלסילה מרשימה וללקט לתוכה יין, גבינות, תותים, ממרחים שווים וכדומה, אך גם ניתן להזמין סלסילה מוכנה. שיטוט מהיר ברחבי הרשת יעלה שלל אפשרויות שוות.

מתנה להורים שהם סבא וסבתא טריים

אם ההורים שלכם נהיו סבא וסבתא רק לאחרונה, היו בטוחים שכל מה שנוגע לנכדים הקטנטנים יעשה אותם מאושרים. מה אם כן ניתן לעשות? להכין אלבום תמונות דיגיטלי שמאגד תמונות שלהם ביחד עם הנכדים, להדפיס על כוסות קפה שוות תמונות של הנכדים ולהוסיף מארז עוגיות מושקע, להזמין איור שלהם ביחד עם הנכדים וכדומה. 

מתנה להורים שאוהבים אתגרים

ההורים שלכם הם מאלו שאוהבים אתגרים ובאופן כללי חוויות משותפות? מוזמנים להזמין אותם לחדר בריחה, לפיינטבול, לשיעור ריקוד, לשיעור סאפ, לאימון יוגה, לטיול סוסים, לטיול רינג'רים וכדומה. יש אינספור אפשרויות מסעירות וחווייתיות שלא באמת מסכנות אף אחד, אך שכן ישברו את השגרה ויטבלו את היום יום באדרנלין.

מתנה להורים הקלאסיים

ההורים שלכם לא רוצים עוד חפץ מיותר, שבעים מקופונים למסעדות, ולא מתלהבים מסדנאות? תמיד אפשר ללכת על הקלאסי והמוכר. תזמינו להם זוג כרטיסים לקולנוע, להצגה בתיאטרון, או זו כרטיסים למופע סטאנד אפ (אין כמו לצחוק). מה עוד? תרכשו עבורם בקבוק יין שווה לצד מארז גלידה יוקרתי, או פשוט תערכו מצגת תמונות מהשנה האחרונה, לצד אוסף ברכות מכל המשפחה.

מתנה להורים שאוהבים סדנאות 

אם ההורים שלכם אוהבים סדנאות, תשקלו לרכוש להם כרטיסים לסדנת צחוק, לסדנת בישול (בתחום שמדבר אליהם), לסדנת קרמיקה, לסדנת שוקולד, לסדנת ציור וכדומה. תאתרו תחום שאתם חושבים שעשוי לעניין אותם ופשוט תפתיעו. 

מתנה להורים ששמחים לפתוח עטיפה

ההורים שלכם אוהבים מדי פעם לקבל מתנה שניתן להחזיק ולהסיר ממנה את העטיפה? תמיד ניתן להתמקד בטריטוריית המטבח. לא חסרים גדג'טים מגניבים שגם יהיו שמישים וגם יתקבלו בשמחה. מחפשים כיוונים נוספים? בבקשה: סט חגיגי של ספלים וצלוחיות עבור ארוחת הבוקר, ספר מתכונים עם הקדשה, מצעים מרשימים, כיסאות פיקניק ועוד.

מתלבטים? קבלו מספר טיפים לדרך

עברתם על חמשת האופציות ועתה מתלבטים? תבחרו את האופציה הראשונה ואת השאר תשמרו לשנה הבאה! עוד נציין שתמיד מוטב לרכוש מתנות מתכלות, או כאלו שגורמות לצאת מהבית ולחוות חוויות חדשות.

עוד נחדד שאם יש לכם אחים, תהיו בטוחים שההורים ישמחו לקבל מתנה שהיא מכולכם – מבחינת ההורים אין כמו אחוות אחים. טיפ אחרון לדרך? כאשר יושבים לבחור מתנה אידיאלית, תעצרו לבחון מה אתם הייתם שמחים לקבל, ולו כי ממש עוד רגע מגיע יום הנישואים שלכם. בחירה מהנה!

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן