3 יתרונות של עיסוי מקצועי

למה אנשים בוחרים בעיסוי ואיך הוא יכול לשנות את חייהם לא רק בהיבט הפיזי אלא גם בהיבט הנפשי והמנטלי? במאמר הבא נסקור שלושה יתרונות שיכולים להפוך עיסוים בכלל ועיסויים ממוקדים בפרט (כגון עיסויים לנשים בהריון או עיסוי רקמות עמוק) לעיסויים אטרקטיביים עם תוצאות לטווח הארוך ביותר. 

גרים בהרצליה ולא רוצים להדרים או להצפין יותר מדי? במאמר זה יציג ספא בהרצליה את היתרונות הבריאותיים של עיסויים מקצועיים לטווח הארוך.

עיסוי מקצועי תורם באופן משמעותי לירידה במשקל

אם כבר עשיתן או עשיתם את הכל ואתם לא מצליחים לרדת במשקל לא תאמינו עד כמה עיסוי אחד יכול לשחרר את כל הקשיים ולסייע לכם להגיע למשקל שלא הייתם/ הייתן בו שנים. 

איך העיסוי הבא שתעשו יתרום להרזיה? המחקרים מדברים בעד עצמם אכילת יתר גורמת לעלייה במשקל  לעומת זאת,  אכילה מאוזנת, מגוונת, ובמידה תשמור על משקל בריא ותקין. וכאן נכנס תפקידו של העיסוי שממריץ את הדם, ממריץ את המטבוליזם ומסייע לכם להאיץ גם את תהליך ההרזיה.

עיסוי מקצועי יפחית דרמטית כאבים בכל אזורי הגוף

הספא בהרצליה מאפשר לכם לבחור מגוון רחב של עיסויים, ובו זמנית להיפטר מהכאב בזכות הידע והיכולת לגעת בכל חלק וחלק בגוף ולהתייחס אליו נקודתית. לכל גוף ולכל אדם יש את העיסוי המתאים ביותר עבורו, וכן את ההתייחסות המלאה של המעסה המקצועי לכל אזור בגוף על פי צרכיו האישיים.

עיסוי מקצועי איכותי כמו עיסוי רקמות עמוק של ספא בהרצליה יסייע לכם בהפגת מתחים, ישפר משמעותית כאבי שרירים וגידים ויסייע באופן משמעותי בשיפור רמת החיים שלכם. גם עיסוי לנשים בהריון הינו פתרון מצויין עבור נשים הסובלות מכאבי גב וכאבים אחרים.

בנוסף לכך, עיסוי מקצועי יביא לתהליך של ניקוי רעלים שהגוף צובר והוא לרוב מקור כל הבעיות, והכאבים. מעסה מקצועי יודע להבחין במגבלות הגוף בעת העיסוי, ולתת מענה מיידי. כשהמעסה יבחין כי יש צורך בטיפול מסיבי יותר במערכת הלימפתית לניקוי רעלים, הוא יבצע את הפעולות הנדרשות על מנת להעניק לגוף ריפוי וניקוי איכותי. 

כמו כן, באמצעות העיסוי המתאים ישתנו להן התחושות השליליות ויהפכו חיוביות יותר. מערכת העצבים שהיא חלק מגופכם תקבל גם היא את היחס המועדף ופתאום תרגישו שהכאב הפך מזערי יותר, שתחושת הרוגע אופפת אתכם. 

מהיום המתיחות והקושי הם נחלת העבר והכל בזכות הכבוד שהענקתם לגופכם באמצעות סדרת טיפולי עיסוי ממוקדים שיקדמו את המטרה הרצויה.

בסיכומו של דבר, מגיעים לקבל עיסוי ממקום של שחרור מלא, קבלה! מרפים את כל הקושי שיש מסביב ומפקידים את עצמכם בידי המעסים הטובים ביותר והכל במטרה אחת – לטפל, למגר, להשכיח את הכאב ולצאת מהמקום בתחושה לגמרי אחרת – תחושה בריאה, תחושה של ניצחון!

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן