שיאצו

טיפול הוליסטי להזרמת אנרגיה בגוף

שיאצו ביפנית משמע צמד מילים שהן אצבע (שי) אצו (אצבע) ומטרתה לטפל בבעיות הקשורות ברפואה המשלימה שמקורה יפן. שלא כמו בישראל, שיאצו הייתה ונחשבת כשיטה המורשית בהיבט הרפואי ולא רק בהיבט האלטרנטיבי. 

אנשים הסובלים מבעיות אורתופדיות או ליקויים קשים בעמוד השדרה מעידים כי טיפול באמצעות השיאצו סייע להם והשיב להם את בריאותם וכן את חדוות החיים בכך שפתר עבורם בעיות נירולוגיות, בעיות בעיכול, גניקולוגיה, בעיה ברגש ואפילו בעיות הקשורות בדיכאון וסטרס. 

על מה מתבססת שיטת שיאצו? 

שיטת שיאצו מבוססת על הרפואה הסינית ומקורה בדיקור וטווינה (טכניקות טיפול). הסיבה לבחירת הטיפול בקרב לא מעט מטופלים משמעותה בהצלחה נוכח השפעתה על לא מעט ערוצי האנרגיה של הגוף – ערוצים אלו מכונים מרידיאנים והם אלו המשפיעים ומושפעים מאותם האיברים. 

על פי שיטת שיאצו למעשה לכל מחלה יש סיבה ומקורה בחוסר איזון שהוא זה היוצר בסופו של דבר את חסימת האנרגיה בערוץ/ איבר וגורם לכאב, לחץ, מתח ואפילו רפיון.

שיאצו מבוססת על הפעלת לחץ על האגודלים, המרפקים ולעיתים הרגליים שגם הם לוקחים חלק בטיפול. אז אולי שמדברים על שיאצו הטיפול הוא פחות בגדר מפנק אבל לאור העובדה שהמון אנשים העידו על ריפוי הפך הטיפול לפופולארי ורצוי ביותר. 

אודות שיאצו ושיטת הטיפול 

למען הסר ספק אין מדברים כאן על טיפול כאוב אלא גורם למטפל להפעיל לחץ על המקום אבל בסופו מעניק תחושה עילאית ונהדרת – גוף ונשמה כאחד. שיצאו טיפול שיודע ולוחץ על האצבעות, שיטה שהתפתחה כבר במאה העשרים ובמהרה הפך לדרך לצרכי אבחנה או טיפול באמצעות אותה האנרגיה המכונה במונחים המקצועיים- מרידיאנים. 

מרדיאנים הם למעשה תורת השיאצו והם מתייחסים לדרך בה זורמת לה האנרגיה בתוך מסלולי הגוף. כן, אפשר בהחלט לתאר את זה כמו מפת דרכים שמנסה לתקן את עודף האנרגיה או את החוסר שלה באמצעות טיפול שמאזן ויכול להשיב לגוף את עצמאותו ותקינותו. 

הטיפול עצמו מתנהל על ידי הפעלת לחץ מבוקר של המטפל בכדי למגר שריר תפוס, אנרגיה אבודה, ירידה בחיוניות או אפילו כאב נקודתי ודלקות חוזרות ונשנות. ובגדול, טיפול שיאצו מטרתו לפתוח את כל החסימות על ידי כך שיהיה ניתן לעבור דרכן, לשחרר את האנרגיה, לאזן את הגוף וכך לשקם אותו עד כמה שאפשר הכול במטרה אחת – להשיב את האדם לנקודת פתיחה יותר טובה, הפעם ללא כאב, אזור מודלק או איכות חיים או בריאות ירודה.  

בסיכום דבר הטיפול מותאם לכל גיל והוא יכול להיות חד פעמי או רב פעמי – הכול בהתאם למצבו הבריאותי של המטופל. את השיאצו יבצע המטפל עבור המטופל על מזרן רחב על מיטת טיפולים או רצפה כאשר לאורך כל הטיפול ילבש המטופל בגד נוח וארוך. 

* מומלץ לחזור על הטיפול פעמים נוספות להשגת יעילות מרבית במגוון בעיות, החל מבעיות אורטופדיות, דלקות, פריצת דיסק וכן בבעיות מערכת העיכול, הנשימה, עור, מיגרנות, בעיות גניקולוגיות, בעיות נפשיות ועוד.

בספא טומוקו מועסקים המטפלים הטובים ביותר בתחום העוברים רענונים והדרכות באופן שוטף לחוויה ייחודית ומהנה.

למגוון הטיפולים שלנו לחצו כאן.

טיפולים נוספים Tomoko

דילוג לתוכן