על תועלות העיסוי

בדרך כלל שמדברים על עיסויים ברוב הפעמים הם מתקשרים אל הצורך ברגיעה, נינוחות ושחרור מתחים מיותרים ובסופו של דבר יכולים בהחלט לשפר גם את המצב הבריאותי של האדם. 

כמו כן מסתמן כי אין סוף למחקרים המעידים חד משמעית, עיסוי לנשים בהריון או אפילו עיסוי רפואי יכול בהחלט להביא לשינויים במצב הבריאותי ובמצב של התגובה החיסונית בגוף האדם. אז איך אתם אוהבים את העיסוי שלכם? ספא בהרצליה, הבית לעיסויים עם תוצאות עונה לכם על כל השאלות לפני שתצאו ותבחרו את העיסוי שהכי מתאים לכם. 

יש להם לעיסויים לא מעט תועלות ועל כך תעיד בסופו של דבר בדיקת הדם פשוטה שתעשו ותגלו בין היתר שיפור תאים הלבנים שתפקידם לגר מחלות בגוף האדם ובו זמנית למגר את הורמון הקורטיזול ובו זמנית ההורמון האחראי על אי השקט והתוקפנות שאנשים חווים לעיתים קרובות בשגרת חייהם הישראלית. 

אז איזה עיסוי אתם בוחרים? הנה כמה הצעות לפני שאתם משפיעים על הגוף ומפרגנים לו במלוא מובן המילה. 

מזה עיסוי רקמות עמוק ואיך הוא יכול לסייע גם לכם לשמור על גוף בריא 

עיסוי רקמות עמוקות מציג טכניקה שמטפלת בבעיות של השלד, נותן מענה לפציעות שמקורן בפעילות ספורטיבית, כאבים חזקים בצוואר, גב תחתון, כתפיים וכד'. 

במסגרת עיסוי ספא בהרצליה ילחץ המטפל לחיצה מתמשכת באמצעות משיכות איטיות עמוקות ישירות אל עומק השרירים ורקמות החיבור. 

באמצעות לחיצות אלו, ישפר העיסוי את זרימת הדם והתוצאה? כפי שכבר צוין שחרור עצום וגוף בריא עם אפס מחלות. כמו כן תורם העיסוי גם בפן הנפשי והפסיכולוגי ומעבר למתן פתרונות לשרירים תפוסים או כאובים סייע גם למחלת הפיברומיאלגיה, לחץ דם, דלקת פרקים לרבות בעיה של יציבה. 

תועלות השיאצו – עיסוי עם תוצאות 

ספא בהרצליה מאפשר מגוון של עיסויים עם תועלות וביניהם גם עיסו שיאצו, העיסוי שמגיע עם הגוף עצמו ומביא מרפא על כל המשתמע מכך. בעיסוי שיאצו מעורבים לא רק אצבעות, אלא גם ידיים, מרפקים ולעיתים אפילו רגליים. 

זה אולי איננו טיפול מפנק והוא בגדר טיפול רפואי מאידך גיסא אי אפשר לומר שהוא לא נעים ולעיתים יש שיעידו כי הוא יכול לספק תחושה מחבקת ובו זמנית לעשות טוב לגוף ולנשמה גם יחד. 

משמעות המילה שיאצו זה למעשה לחיצות של אצבעות וכך השיטה שפותחה ביפן כבר בתחילת המאה עשרים הקודמת מביאה שילובים של טכניקות מערביות שבסופו של דבר יכולות לשפר גם את מצבכם בזכות טיפול אנרגטי והגעה אל כל המירידיאנים השולטים ומשלחים את האנרגיה המדוברת לכל מקום בגוף האדם והתוצאה איזון ובסופו של דבר איזון מושלם.  

מחפשים עיסוי מפנק עם תועלות? רוצים להרגיש שאתם תורמים לעצמכם ולסביבה? לא תאמינו כמה תועלות של עיסוי אחד יכולות לשנות את הכול לבלתי היכר. 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן