עיסוי קונכיות חמות

קונכיות טבעיות המגיעות מחופי האיים הפיליפינים.

הקונכיות מחוממות באמצעות נוזל מיוחד המכיל מינרלים, מלחים ושמנים אתרים אשר חודרים לעור, מסייעים להתחדשותו ומותירים אותו רך ונעים למגע. השילוב בין חום הקונכיות ובין טכניקות העיסוי מסייע לסילוק רעלים מהגוף, טיהור וניקוי כלי הדם, מרגיע ומשחרר את השרירים, מגביר את זרימת הדם בגוף כולו. עיסוי קונכיות חמות הינו עיסוי מיוחד, מרגיע ומאזן את הגוף והנפש.

קונכיות, אם תניח אותן על תנוך האוזן תקבל דרישת שלום חמה מהים במצביו השקטים והמצבים הפחות שקטים. אבל כשתיקח את הקונכייה ותניח אותה על הגוף, או אז הים כמו יתמזג עם כל השאר ויביא גם לך את הריפוי המלא.

קונכיות מחוממות? מה באמת יודעים אודותיהן? כשמדברים על טיפול באמצעות קונכיות מדברים על היכולת לחמם אותן באמצעות נוזל ייעודי המכיל בתוכו מינרלים, שמנים ומלחים והתוצאה? חומרים טובים שחודרים אל העור, מסייעים להתחדשותו ובסופו של דבר מאפשרים לו להרגיש רך ובעיקר נעים למגע. 

היית מאמין מה קונכייה, חום, חומרים טובים ועיסוי יכולים לעשות עבורך? מבין לא מעט יתרונות וסילוק רעלים מהגוף יכולות הקונכיות לטהר את הגוף ובו זמנית לנקות את הדם מרעלים מיותרים. 

כמו כן, הקונכיות שנראות לכאורה תמימות מספקות מאז ועד היום הרגעה על כל המשתמע מכך לרבות שחרור שרירים, הגברת זרימת הדם ואם זה לא מספק עיסוי ייחודי שאסור לפספס- עיסוי לגוף אבל גם לנשמה. 

אז מתי לאחרונה התפנקת בעיסוי מדהים שהוא הרבה מעבר לאיזון או הרגעה לגוף ולנפש? הנה כמה דברים על עיסוי באמצעות קונכיות, עיסוי שיכול ויודע לשנות את החיים גם עבורך. 

נפש וגוף והקשר אל עיסוי קונכיות חמות

כאמור כאשר מטיילים בחוף הים רואים קונכיות בכל פינה ופינה בחוף וכאן עולה גם השאלה האם הן כולן ייעודיות לריפוי איך זה בדיוק מתקשר אל עיסוי קונכיות חמות? קונכיות או בשמן השני צדפות מורכבות בעצמן מקלציום קרבונט שהוא למעשה סידן, כן מדברים כאן בהחלט על סידן המצוי בעצמות לרבות השיניים בגוף האדם. 

איזה טיפולים אפשר לעשות עם קונכיות ואיך זה יכול לסייע גם לך? 

עיסוי באמצעות קונכיות חמות יתבצע על ידי כך שאל הצדפה יוחדר ג'ל מחומם המורכב ממינרלים ומאצות ים היוצרים למעשה את התוצר של החימום. כאמור הליך העיסוי מטרתו לא רק לזרז ולתקן זרימת דם אלא גם לזרז חילוף חומרים ובסופו של דבר לסלק פסולת רעילה מתוך המערכת הלימפתית בצורה יעילה ביותר. 

באמצעות החום ושילובם של כל המינרלים לרבות אצות הים נתפס העיסוי הזה לדבר הטוב ביותר בעבור המון אנשים שחוו ודיווחו על הצלחה גדולה בריפוי.

וכך נוכח התוצאות המדהימות יותר ויותר אנשים בוחרים באותו עיסוי באמצעות צדפות ולו רק בכדי להקל על עצמם אלא גם למנוע מעצמם את הטיפול הקונבנציונלי או להקל על כל השאר לצד טיפולים קיימים אבל פחות מועילים. 

בסיכומו של דבר, באמצעות הטיפול מעידים המטופלים המרוצים על טיפול מדהים, מהנה ובעיקר אחד כזה שיודע ויכול לספק את הרוגע שהנפש לא פעם צריכה- הכול ללא נטילת תרופות ובדרך הטבעית ביותר שיכולה להקל ולשנות את הדברים גם עבורך!

טומוקו ספא מזמינים אתכם ליצור קשר למידע נוסף ותיאום 072-3719914.

טיפולים נוספים Tomoko

דילוג לתוכן