טיפול ספא באווירה חורפית

אם אתם סובלים מקור בחורף, אם כואב לכם הגוף ומראה העור עייף ולא חיוני, יש לנו פתרון מושלם. מהיום כל מה שאתם צריכים זה טיפולי פנים, עיסוי בארבע ידיים או אפילו עיסוי לנשים בהריון גם בימים הקרים ביותר. 

צריכים עזרה? רוצים לאפשר לגוף ולנפש את הפינוק והמרפא הטוב ביותר? מאחורי כל תחלואות החורף עומדת הזדמנות מעולה שנקראת עיסוי מושלם שיעזור לכם להרגיש מעולה גם בחורף!

טיפולי ספא- לא רק בקיץ! 

כשמדברים על טיפולי ספא מדברים על כלל האוכלוסייה לרבות המצלמה מטעם רופאים, תזונאים וכל מי שמכיר את הגוף ומבין מה הוא צריך באמת – הכול כדי שיהיה אפשר לחזור לפעילות, להרגיש טוב ולא רק בימים חמים יותר.

רוצים לדעת איך עושים את זה נכון? מבין כל ימות השנה, ספא בהרצליה מאפשר לכם בכל ימות השנה את כל הטיפולים שיקלו על השרירים, יסייעו לכם להתמודד עם דלקות הגוף, התקררות לא רצויה לרבות איתותי הכאב של המפרקים נוכח שינוי מזג האוויר. 

מקוררים ומנסים לחזור לשגרה אך ללא הצלחה? את זה אתם חייבים לקרוא 

בחורף כמו בחורף, הסבירות לתחלואות נזלת ואף הן גדולות יותר ולכן ההמלצה היא לבצע את כל הטיפולים שיכולים לסייע לדרכי הנשימה לחזור לעצמם.  

אחד העיסויים שיכולים לטפל בבעיות נשימה הם עיסויי שיאצו, עיסויים שמטפלים בערוצי האנרגיה של הגוף הקרויים בשפה המקצועית מרידיאנים ומתאימים לכל תחלואות החורף. 

באמצעות עיסוי שיאצו יכולים המטופלים לטפל לא רק בגודש האף אלא בין היתר גם בכאב של המפרקים, שרירים תפוסים ובעיקר השבת האנרגיה לגוף. 

טיפול שיאצו עוסק בטיפול בנקודות האנרגיה האחראיות לתהליכי הנשימה והשרירים באמצעות לחיצה מספקים את הפתרון אליו אתם שואפים – הפעם עוברים את הלילה ואת החורף ללא נזלת וגודש באף. 

עיסוי לנשים בהריון – הפתרון המושלם לעבור את תקופת ההריון בחורף 

נשים בהריון אינן יכולות להקל על הכאב או סימפטום התקררות או החולי עם כדורים או ללא היוועצות עם רופא, אבל כשהן פוגשות בעיסוי, הן זוכות בטיפול ללא תופעות לוואי וכן בלא מעט מקרים מובא כהמלצה של רופאים.  

עיסוי שמטרתו להקל על אישה בהריון מסייע לה לשכך את הכאבים, מפחית בצקות בגופה ובו זמנית מטפל בבעיות שמקורן בלחץ על כלי דם. 

בעוד המטופלת שוכבת על הצד ובנוחות המרבית יעניקו לה המקצוענים של ספא הרצליה עיסוי מהשבוע ה16 להריון במטרה לאפשר לה להתמודד טוב יותר על כל השינויים שהיא חווה בתקופת החורף. 

כמו כן, יבטל העיסוי כל התערבות של תרופות ויאפשר הקלה למכאובים בצורה הטובה, היעילה והבטוחה ביותר לאם ולתינוק שצפוי להיוולד. 

בסיכומו של דבר, שחושבים על כך, החורף הוא בהחלט תקופה מאתגרת ובעזרת עיסוי המקצועי ניתן ואפילו מומלץ לשמור על התרוממות הרוח ובו זמנית להשאיר את כל המחלות מאחור. 

 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן