גוף נפש עיסוי ומה שביניהם – כך תבחרו את העיסוי שאתם צריכים

אם פעם שמעתם את האמירה כי נפש בריאה היא בגוף בריא נראה שלא קישרתם את זה לעיסוי מדהים. הנה לפניכם טיפול אלטרנטיבי שהיה נהוג במדינות המזרח ומטרתו לשפר את איכות החיים שלכם, למגר את המתח, את העייפות ועל הדרך למגר גם את האיברים התפוסים ואת מצב הרוח הירוד. 

אז מה באמת הקשר בין שיאצו, עיסוי אבנים חמות או כל עיסוי אחר שתבחרו לקחת מתוך מגוון עיסויים של טומוקו ספא בהרצליה? שנייה לפני שאתם בוחרים את העיסוי שהכי יכול להיטיב אתכם בואו ונדבר במה מתמקד המטפל ואיך הוא באמת ובתמים יכול לעזור לגוף שלכם לצאת מהמשבר אליו נקלע. 

איך בוחרים עיסוי בספא הרצליה? 

עיסוי בארבע ידיים או אפילו עיסוי רפואי, מגוון העיסויים של ספא בהרצליה יוצעו לכם רק לאחר שהמטפל שמולכם יערוך בדיקה, יכיר את כל הנתונים ורק אחר כך יתאים לכם את העיסוי שנראה כי יתאים מכל ההיבטים. 

העיסויים עצמם יתבצעו על מיטות מיוחדות ובלבוש מינימאלי כך שלכם יהיה נוח וגם למטפל. המטפל יתמקד ברקמות רכות, בשחרור השרירים התפוסים ובגדול ימריץ את חזור הדם שלכם וישחרר אתכם מכל מתח שגרם לכם לדעוך בכל ההיבטים בלי שתבינו למה. 

המטפלים המומחים של טומוקו ספא בהרצליה ישבו אתכם, ידברו ויבינו מתוך הכאב האישי והפנימי שלכם איזה תהליך אתם צריכים וכך יחל לו עיסוי בלתי נשכח, נעים ומדהים שאותו תנצרו ותהפכו לחלק משגרת החיים. 

מהם סוגי העיסויים שמהם כדאי לבחור את המתאים? 

היצע העיסויים של ספא בהרצליה גדול ונרחב ומכאן שנביא בפניכם רק חלק מהטיפולים הנחשקים שיכולים בהחלט להיטיב אתכם ולשנות דרכי חיים. 

עיסוי רקמות עמוק מושתת על טכניקת עיסוי בשכבות עמוקות של השריר, המטרה של העיסוי לשכך את הכאב ולשחרר את הלחץ המצבר הן בשריר, ברצועות וברקמות החיבור. באמצעות העיסוי ניתן לשחרר את מעברי החמצן ובין היתר לנטרל את דלקות שרירים. 

עיסוי בארבע ידיים הוא עיסוי המעניק חוויה עוצמתית במיוחד ומבוצע על ידי שני מטפלים המסונכרנים בטכניקה מדהימה. העיסוי המשולם מחולל נפלאות והוא מאפשר לקבל בו זמנית טיפול מושלם בכל חלקי הגוף על ידי שני מטפלים שמזרימים אנרגיה, ממריצים את מחזור הדם ותורמים בסופו של דבר לתחושת השחרור הנחשקת. 

לצד עיסויים אלה מציעים ספא בהרצליה גם עיסוי רפואי מדהים אשר מתמקד על כל חלקי הגוף הבעייתיים ונועדו להקל על הגוף הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי. 

המטפלים של טומוקו ספא מעניקים לכם חוויה משפרת חיים. התקשרו עוד היום אל ספא הרצליה והמעסים המקצועיים של טומוקו ישמחו לצור עבורכם את השינוי המיוחל הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי. 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן