איך העיסוי הזה יכול לעזור לי?

אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לחשוב כי עיסוי לא באמת יכול לסייע מעבר לשריר תפוס ותו לו. זו טעות חמורה כי לרוב אנשים חושבים שעיסוי זה פינוק בעוד הדברים הם לגמרי אחרת. עיסוי מפנק? זה בהחלט נכון אבל מה הוא יכול לעשות עבורכם מעבר לכך? איך הוא יכול לשפר את המערכת הזוגית או אפילו את התפקוד בעבודה?

לא תאמינו עד כמה עיסוי קונכיות חמות או אפילו עיסוי רקמות עמוק יכול לפרגן לגוף ולנפש ולסיים אתכם את היום רגועים יותר, שמחים יותר ובעיקר נטולי כעסים והתוצאה? הנה היא לפניכם, אתם משקיעים בעיסוי והעיסוי משקיע בכם ובבריאות שלכם לטווח הארוך. 

רוצים "לקחת עיסוי" ואין לכם מושג באיזה לבחור? טומוקו ספא בהרצליה הבית שמעניק את הנראות המושלמת ומשלב חוויה של טיפולים מדהימים מבוססי רפואה אלטרנטיבית יפנית. לצד עולם המושתת על טיפולים אסיאתיים משובחים זו בהחלט ההזדמנות שלכם לצור שינוי מאין כמותו, שינוי שמתחיל ונגמר בעיסוי אחד שעושה את ההבדל. 

עיסוי לנשים בהריון – מתי כדאי ואיך זה יכול לעזור?

עיסוי לנשים בהיריון נותן מענה לא רק עבור שיפור היציבה אלא הוא פתרון גם בחלוקת עומסי עמוד השדרה בצורה נכונה ומיטבית. כמו כן, במסגרת העיסוי הנ"ל יכולה האישה ההריונית לשפר את מוכנות הגוף והשרירים לקראת הרגע הגדול, רגע הלידה. 

ספא בהרצליה מביא לכם את מיטב המעסים ומאפשר שיכוך הכאבים, הפחתת הבצקות האופיינית בזמן היריון לרבות נפיחויות ותחושת האי נוחות. העיסוי עצמו נעשה בשכיבה על צד הגוף הנוח להרה והוא יכול להתבצע החל בשבוע שש עשרה. 

לצד כל שאר היתרונות עיסוי זה יכול לא רק לשפר את ההיבט הפיזיולוגי של הגוף אלא גם למגר את כל התופעות ואת כל השינויים שהגוף חווה בזמן ההיריון הן בהיבט הרגשי (הורמונלי וכד'). כמו כן, באין תרופות או איסורן העיסוי ממגר את התחושות ואת הכאב ומאפשר איכות חיים טובה יותר גם בחודשי ההיריון המתקדמים. 

מה המטרה של עיסוי רפואי וכיצד הוא יכול להקל על המטופל 

עיסוי רפואי במסגרת טיפולי ספא בהרצליה מעניק לכם מעסים מקצועיים שמסייעים לשרירים התפוסים שלכם אבל בו זמנית עובדים בצורה ממוקדת על כל אזור שנחשב בעייתי בגופכם. כאמור, העיסוי המושלם יודע ויכול להקל על כאבי מפרקים, גידים, עמוד שדרה, דלקות, בעיות שינה לרבות התמקדות באזורים כאובים במיוחד. 

עיסוי רפואי מעניק לגוף שלכם רוגע, מחזיר לו את השלווה הפנימית והכי חשוב עוזר לו למגר לחצים וחרדות שקורים ממש עכשיו וייתכן שילוו אתכם גם בעתיד. 

עדיין סמוכים ובטוחים כי העיסוי מטרתו למגר את הכאב של הגוף ותו לא? מה לגבי שילוב בין גוף לנפש?

טומקו ספא בהרצליה – בואו להקשיב ולהעניק לגוף את מה שהוא באמת צריך! 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן